Keresés

Részletes keresés

Katus870512 Creative Commons License 2006-07-14 10:07:43 2024
Melo-semmi.Már nagyon várom,hogy lássam Kirát!Lehet,hogy nem is visszük kiállításra,ha olyan lesz,de majd meglátjuk!Még én is pizsibe vagyok:))))Oké elküldöm megint,ha még megvan,de nem írtam sokat,csak 2 sort:))))
A hozzászólás:
debutante Creative Commons License 2006-07-14 09:59:46 2023
ja,már teljesen hülyén néz ki lola a rövid szőrével meg a nagy farkával:o)))most itt rosszalkodnak,rohangálnak,sunny meg rágja a pizsim alját(még alvósban vagyok:o)  )meló téren miújság?küldd el az emilt még1szer,hátha átjön....Kirának a következőt ajánlom:állatorvos adjon vitamint ne a fresiben vegyél.kalcium,d vitamin fontos,és valami robotáló is kellene pl.immunovet,calopet paszta,de nemtudom hogy pici cicának lehet-e adni,sztem igen.nagyon figyelj oda az első hónapokban,mérd a súlyát.
Előzmény:
Katus870512 Creative Commons License 2006-07-14 09:45:05 2022
Szépek!Lolának még mindíg nagy a farka!G. meg milyen morcin néz!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!