|
|
|
|
 |
debutante
2006-07-14 09:59:46
|
2023
|
| ja,már teljesen hülyén néz ki lola a rövid szőrével meg a nagy farkával:o)))most itt rosszalkodnak,rohangálnak,sunny meg rágja a pizsim alját(még alvósban vagyok:o) )meló téren miújság?küldd el az emilt még1szer,hátha átjön....Kirának a következőt ajánlom:állatorvos adjon vitamint ne a fresiben vegyél.kalcium,d vitamin fontos,és valami robotáló is kellene pl.immunovet,calopet paszta,de nemtudom hogy pici cicának lehet-e adni,sztem igen.nagyon figyelj oda az első hónapokban,mérd a súlyát. |
|
A hozzászólás:
 |
Katus870512
2006-07-14 09:45:05
|
2022
|
| Szépek!Lolának még mindíg nagy a farka!G. meg milyen morcin néz! |
|
Előzmény:
 |
debutante
2006-07-14 09:41:48
|
2021
|
sunny egy bolond macska:o))igazi kis majom:o)pár kép,most készültek a kertben..       |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|