Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
toragn Creative Commons License 2006-07-13 11:49:20 337

Hello mephysto!

Már megint kérdésekkel, kéréssel zargatlak. Láttam a konyhádat nagyon pöpec. A fal, amire a konyhabútor került főfal vagy gipszkarton? Nálunk gipszkarton falra kerülne a bútor és félek, hogy nebírja ki a felsőszekrényeket. Megtudnád adni esetleg az asztalos számát?

Előre is köszönöm a választ

Előzmény:
mephysto Creative Commons License 2005-10-13 21:04:16 244
Nekem 4.63nm-en 240 hosszú, 60 széles, 225 magas a konyhabútor, 220 huf-ba fájt, a sötőt, főzőlapot, elszívon, mosogatót én vettem. két nap alatt megcsinálták, az ajtókra kellett bő két hetet várni, mert azt úgy csináltatták ők is.

Néhány fotó:

<a href="http://kep.tar.hu/mephysto/50155057?o=0#2" target="_blank">Konyha</a>

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!