|
|
|
|
 |
madgie
2006-07-19 07:34:52
|
450
|
| Egész jó képek, csak figyelj a túlexpóra. Némelyik képen megjelenik, IR fotónál pölö bezöldíti az eget. |
|
A hozzászólás:
 |
pajko
2006-07-09 19:47:27
|
446
|
Csinaltam par infra kepet az atalakitott Z10-esemmel. Eltavolitott (egesz pontosan kivett, lecsiszolt es valamennyire polirozott, majd visszatett) hot mirrorral. A kepeket csak gyors elso probalkozasnak szantam, szoval a beallitasok nem mindenhol a legmegfelelobbek. A szurom Hoya R72, a napsutesben egy feher laphoz WB korrekciot csinaltam a gepemen, attol lettek a kepek majdnem fekete-feherek (szerintem igy jobb hatast el lehet erni, mint a szinsavok kezi kevergetesevel, vagy mint az FF fotozassal). Ezutan minden kep kapott PS-ben egy Auto Contrast szurot a hatas dramaibba teteleert.
<a href="http://www.halom.u-szeged.hu/gallery/index.php?list=infra" target="_blank">kepek itt</a>
Tud valaki Szegeden vagy a kozeleben regi temetot, fakeresztekkel, szobrokkal? :)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|