Keresés

Részletes keresés

madgie Creative Commons License 2006-07-19 07:34:52 450
Egész jó képek, csak figyelj a túlexpóra. Némelyik képen megjelenik, IR fotónál pölö bezöldíti az eget.
A hozzászólás:
pajko Creative Commons License 2006-07-09 19:47:27 446
Csinaltam par infra kepet az atalakitott Z10-esemmel. Eltavolitott (egesz pontosan kivett, lecsiszolt es valamennyire polirozott, majd visszatett) hot mirrorral.
A kepeket csak gyors elso probalkozasnak szantam, szoval a beallitasok nem mindenhol a legmegfelelobbek. A szurom Hoya R72, a napsutesben egy feher laphoz WB korrekciot csinaltam a gepemen, attol lettek a kepek majdnem fekete-feherek (szerintem igy jobb hatast el lehet erni, mint a szinsavok kezi kevergetesevel, vagy mint az FF fotozassal). Ezutan minden kep kapott PS-ben egy Auto Contrast szurot a hatas dramaibba teteleert.

<a href="http://www.halom.u-szeged.hu/gallery/index.php?list=infra" target="_blank">kepek itt</a>

Tud valaki Szegeden vagy a kozeleben regi temetot, fakeresztekkel, szobrokkal? :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!