|
|
|
|
 |
ziko3
2006-07-08 08:09:32
|
1419
|
Nem is nagyok az igényei....((((
Én meg sziámi lányt keresek,tisztességes áron,tk-val,de igy se nagyon megy. |
|
A hozzászólás:
 |
Greylupus
2006-07-07 23:43:35
|
1418
|
"Sziasztok!
Szürke színű szobatiszta, kölyök hosszúszőrű fajtiszta perzsa kislány cicát keresek olcsón, baráti áron! Aki tudna adni, kérem írjon a köv. elérhetőségi címemre: ....@freestart.hu /Érdekel még fekete színben is v. az ún Himalája fajta is./ Irányár: 2-3000 v. esetleg ingyen is!"
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|