Keresés

Részletes keresés

ziko3 Creative Commons License 2006-07-08 08:09:32 1419

Nem is nagyok az igényei....((((

 

Én meg sziámi lányt keresek,tisztességes áron,tk-val,de igy se nagyon megy.

A hozzászólás:
Greylupus Creative Commons License 2006-07-07 23:43:35 1418
"Sziasztok!

Szürke színű szobatiszta, kölyök hosszúszőrű fajtiszta perzsa kislány cicát keresek olcsón, baráti áron! Aki tudna adni, kérem írjon a köv. elérhetőségi címemre:
....@freestart.hu
/Érdekel még fekete színben is v. az ún Himalája fajta is./
Irányár: 2-3000 v. esetleg ingyen is!"

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!