|
|
|
|
 |
Pocok80
2006-07-12 10:32:42
|
7031
|
Sziasztok!
Sikerült valamit lépnetek? hihetetlen az ilyen emberek mennyire unatkozhatnak... :((
Volt bent egy uszi lány már nem látom, lett gazdija? Az uszis fórumon épp egy lehetséges gazdijelölt kereste a honlapon... |
|
A hozzászólás:
 |
m a x
2006-07-07 16:23:37
|
7030
|
A 30/518-1732-es telefonszámon visszaélnek a Lelenc Kutyamentő Egyesület nevével! Nem tudjuk hogy valamelyik jóakaronk, vagy csak egy unatkozó hülyegyerek, de megtesszük a lehetséges lépéseket! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|