Keresés

Részletes keresés

Pocok80 Creative Commons License 2006-07-12 10:32:42 7031

Sziasztok!


Sikerült valamit lépnetek? hihetetlen az ilyen emberek mennyire unatkozhatnak... :((

 

Volt bent egy uszi lány már nem látom, lett gazdija? Az uszis fórumon épp egy lehetséges gazdijelölt kereste a honlapon...

A hozzászólás:
m a x Creative Commons License 2006-07-07 16:23:37 7030

A 30/518-1732-es telefonszámon visszaélnek a Lelenc Kutyamentő Egyesület nevével!
Nem tudjuk hogy valamelyik jóakaronk, vagy csak egy unatkozó hülyegyerek, de megtesszük a lehetséges lépéseket!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!