|
|
|
|
 |
Katinca
2006-07-05 10:56:24
|
7027
|
Még mindig nagyon várjuk haza!

|
|
A hozzászólás:
 |
Katinca
2006-07-03 15:49:33
|
7025
|
Sziasztok!
2006.07.01-én elcsatangolt Pestszenterzsébetről Dagi névre hallgató kan keverék kutyus. 15 hónapos, fekete, a mellén egy fehér folt. Nyakörv nem volt rajta. Kedves barátságos, játékos kutya.
Ma délig az Illatos útra nem került be.
81 éves gazdája nagyon várja haza, ő volt az egyetlen társa.
Aki tud, kérem segítsen!
30/323-3103

A kép nem túl friss, de felismerhető. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|