Keresés

Részletes keresés

Katinca Creative Commons License 2006-07-05 10:56:24 7027

Még mindig nagyon várjuk haza!

 

A hozzászólás:
Katinca Creative Commons License 2006-07-03 15:49:33 7025

Sziasztok!

2006.07.01-én elcsatangolt Pestszenterzsébetről Dagi névre hallgató kan keverék kutyus. 15 hónapos, fekete, a mellén egy fehér folt. Nyakörv nem volt rajta. Kedves barátságos, játékos kutya.

Ma délig az Illatos útra nem került be.

81 éves gazdája nagyon várja haza, ő volt az egyetlen társa.

Aki tud, kérem segítsen!

30/323-3103

A kép nem túl friss, de felismerhető.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!