|
|
|
|
 |
sera
2006-07-03 08:39:59
|
7024
|
Köszönöm Pocok!
tegnap a felhivasra a broadneten jelentkezett,akinel vannak a felnött labik,de mar elötte erdeklödtem szemelyesen Galneval a mentett labik miatt,de töle mar elvittek a minisek.Szoval a miniröl jelentkeztek es ajanlottak Bridet.Ö az egyik,akit kimentettek a szörnyü körülmenyek közül.
Megbeszeltük,hogy 24.-e körül elmegyünk a minibe Bridehez,addig ugyis karantenban van,szoval azt hiszem sinen vagyunk.Bride valoszinü az egyik mama lehetett,elegge cicisen nez ki.
De az egeszsegügyi allapotarol elejetöl vegegig mindent tudnunk kell.
Mindenesetre regota nem aludtam ilyen nyugtalanul. |
|
A hozzászólás:
 |
Pocok80
2006-07-03 08:16:05
|
7023
|
Szia Sera!
A keverék kutyás fórumra Kriseva tette be ezt 06.28-án:
A Paksi menhelyre bekerült 8 db. 2 hónapos labikölyök,valószínűleg a felszámolt tenyészetből.Nemük,színük vegyes.Aki tud ,segítsen gazdit keresni nekik.
Érdeklődni Gál Tiborné 06-20-455-9983 lehet.
Képek róluk itt:
http://www.netboard.hu/viewtopic.php?topic=6720
|
|
Előzmény:
 |
sera
2006-07-02 20:45:28
|
7022
|
Sziasztok!
ide is beirom a netboardon mar jeleztem.
Egy ev körüli vagy fiatalabb örökbefogadhato zsömleszinü labradort keresek.
cimem: serenokukacggaweb.ch de ugyis visszanezek. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|