|
|
|
|
 |
Pocok80
2006-07-03 08:16:05
|
7023
|
Szia Sera!
A keverék kutyás fórumra Kriseva tette be ezt 06.28-án:
A Paksi menhelyre bekerült 8 db. 2 hónapos labikölyök,valószínűleg a felszámolt tenyészetből.Nemük,színük vegyes.Aki tud ,segítsen gazdit keresni nekik.
Érdeklődni Gál Tiborné 06-20-455-9983 lehet.
Képek róluk itt:
http://www.netboard.hu/viewtopic.php?topic=6720
|
|
A hozzászólás:
 |
sera
2006-07-02 20:45:28
|
7022
|
Sziasztok!
ide is beirom a netboardon mar jeleztem.
Egy ev körüli vagy fiatalabb örökbefogadhato zsömleszinü labradort keresek.
cimem: serenokukacggaweb.ch de ugyis visszanezek. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|