Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2006-07-02 09:36:34 278

Mikrodrive-ot semmi szín alatt se!!!

 

A mostani Extreme, stb. sorozatú CF-eknél jóval lassabb, sérülékeny és sokkal többet fogyaszt (hamarabb meriti a gép akksiját).Meg nem is olcsóbb. Pár éve még volt értelme esetleg, a lassabb/drágább CF-ek idejében, mára viszont már teljesen elavult.

Előzmény:
soppingfüggő Creative Commons License 2006-07-02 09:29:39 277
Hamarosan veszek egy Nikon D200-at. Microdrive vagy CF? Előbbiben van mozgó alkatrész, ami pl. leejtésre sérülhet? Egy darabot vennék csak (nagyobbb teljesítményűt), vagy ajánlott egy tartalék is? A D200 topic chat jellegű, ilyen kérdésekre ott nem kapok választ.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!