Keresés

Részletes keresés

motoman Creative Commons License 2006-07-01 21:16:00 8
Pedig ügyes srác. Majd legközelebb. Ha kijutnak.
Wác Creative Commons License 2006-07-01 21:12:28 7
keveset
A hozzászólás:
Wác Creative Commons License 2006-07-01 21:12:10 6
Mantorras kevesett játszott :((( Csodálkoztam is, hogy nem kezdőember...
Előzmény:
motoman Creative Commons License 2006-07-01 20:22:02 5
Nem voltak rosszak! És legalább a nyitómeccsen a Léderer nem keverte össze a kapusok nevét! És ők legalább ott voltak... Mindez egy polgárháború súlytotta országtól.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!