Keresés

Részletes keresés

kriseva Creative Commons License 2006-07-01 07:54:44 7021

Gratulálok a lelkiismeretes munkátokhoz:)))

És további szép sikereket Nektek:))Minnél több ilyen nagyszerű elismerést!

The Lake Creative Commons License 2006-07-01 01:07:37 7020
Gratulálok, igazán megérdemeltétek!(Kalapemelős szmájlit akarok ide!)
A hozzászólás:
nextdoor Creative Commons License 2006-06-30 16:39:12 7019
A Fővárosi Közterület-felügyelet a Köztisztviselők Napja alkalmából - amelyen hagyományosan a közért hatékonyan, eredményesen tevékenykedőket tüntetik ki -, a Lelenc Kutyamentő Egyesületet munkájáért elismerésben részesítette. Elismerte, hogy hasznára váltunk az állatvédelemnek, az Illatos úti kutyáknak elsősorban. Elismerte egyszersmind, hogy nyitottak tevékenységünkre, sőt, támogatják is, így 200 000 Ft-ot érkezett a Lelenc számlájára tőlük.
Ezúton is köszönöm a kitüntető figyelmet, elismerést és minden Lelenc tagnak köszönöm a kitartást, a sok munkát, az áldozatkészséget, a rengeteg energiát, amelyet a kutyamentésbe fektettek. Külön köszönöm a MiniMenhely oszlopos tagjának, Irincinek, hogy az Ő kitartásának és fáradozásának köszönhetően már kétszer frissülhet a www.illatosut.hu, és a Minimenhely csapatának, a Biatorbágyi Állatvédőknek, Boráéknak, és minden magánszemélynek, csapatnak, hogy mentik rendületlenül az illatosúti ebeket

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!