|
|
|
|
 |
kriseva
2006-07-01 07:54:44
|
7021
|
Gratulálok a lelkiismeretes munkátokhoz:)))
És további szép sikereket Nektek:))Minnél több ilyen nagyszerű elismerést! |
|
 |
The Lake
2006-07-01 01:07:37
|
7020
|
| Gratulálok, igazán megérdemeltétek!(Kalapemelős szmájlit akarok ide!) |
|
A hozzászólás:
 |
nextdoor
2006-06-30 16:39:12
|
7019
|
A Fővárosi Közterület-felügyelet a Köztisztviselők Napja alkalmából - amelyen hagyományosan a közért hatékonyan, eredményesen tevékenykedőket tüntetik ki -, a Lelenc Kutyamentő Egyesületet munkájáért elismerésben részesítette. Elismerte, hogy hasznára váltunk az állatvédelemnek, az Illatos úti kutyáknak elsősorban. Elismerte egyszersmind, hogy nyitottak tevékenységünkre, sőt, támogatják is, így 200 000 Ft-ot érkezett a Lelenc számlájára tőlük. Ezúton is köszönöm a kitüntető figyelmet, elismerést és minden Lelenc tagnak köszönöm a kitartást, a sok munkát, az áldozatkészséget, a rengeteg energiát, amelyet a kutyamentésbe fektettek. Külön köszönöm a MiniMenhely oszlopos tagjának, Irincinek, hogy az Ő kitartásának és fáradozásának köszönhetően már kétszer frissülhet a www.illatosut.hu, és a Minimenhely csapatának, a Biatorbágyi Állatvédőknek, Boráéknak, és minden magánszemélynek, csapatnak, hogy mentik rendületlenül az illatosúti ebeket
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|