Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Jamie25 Creative Commons License 2006-06-30 11:49:25 331

Van belőle olyan aminek kilátszik az eleje! Ki is van állítva az áruházban Budaörsön ha jól emlékszem.

 

Előzmény:
konaking Creative Commons License 2006-06-30 10:57:04 330
Köszi, ez is jól néz ki, csak úgy nézem, hogy ez teljesen be van építve, vagyis az eleje az nem látszik.    

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!