Keresés

Részletes keresés

Antun Creative Commons License 2006-06-29 20:43:56 249
Jégkori meccsekken is jó hangulatot szoktak csinálni, láttam videot, meg képeket, majd rákeresek és teszek be.

Üdv.
A hozzászólás:
superhoops Creative Commons License 2006-06-29 20:39:23 248

azt hittem reszeg vagyok nem ertettem  mit enekelnek es nem volt ismeros a csarnok meg a sportag se.

Hammarbynek nincs Kosarlabda csak bandy foci, jegkorong es kezilabda.

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény:
Antun Creative Commons License 2006-06-29 20:26:16 247
Ez Gate 13... A Bajen meg a Gate baráti viszonyt ápolnak, gondolom azért a svéd fordítás.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!