|
|
|
|
 |
Antun
2006-06-29 20:43:56
|
249
|
Jégkori meccsekken is jó hangulatot szoktak csinálni, láttam videot, meg képeket, majd rákeresek és teszek be.
Üdv. |
|
A hozzászólás:
 |
superhoops
2006-06-29 20:39:23
|
248
|
azt hittem reszeg vagyok nem ertettem mit enekelnek es nem volt ismeros a csarnok meg a sportag se.
Hammarbynek nincs Kosarlabda csak bandy foci, jegkorong es kezilabda.
|
|
Előzmény:
 |
Antun
2006-06-29 20:26:16
|
247
|
| Ez Gate 13... A Bajen meg a Gate baráti viszonyt ápolnak, gondolom azért a svéd fordítás. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|