Keresés

Részletes keresés

Wác Creative Commons License 2006-06-30 17:02:20 250
Nagyon jó ez a videó, jó hangulatot csinálnak rajta a szurkolók! Nem értek belőle semmit sem, de gondolom a Djurgardent nem dícsérik benne :)))
Antun Creative Commons License 2006-06-29 20:26:16 247
Ez Gate 13... A Bajen meg a Gate baráti viszonyt ápolnak, gondolom azért a svéd fordítás.
A hozzászólás:
superhoops Creative Commons License 2006-06-29 20:12:36 246
http://www.youtube.com/watch?v=gsKY0UeQgq8&search=hammarby
Előzmény:
Antun Creative Commons License 2006-06-26 22:17:46 244
http://www.youtube.com/watch?v=bTr50WsDglE

Eléggi érzik a stílust... Van ott is jövője az utánpótlásnak. Bajen Fans-Baby Boys Aik Stockholm

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!