|
|
|
|
 |
Wác
2006-06-30 17:02:20
|
250
|
| Nagyon jó ez a videó, jó hangulatot csinálnak rajta a szurkolók! Nem értek belőle semmit sem, de gondolom a Djurgardent nem dícsérik benne :))) |
|
 |
Antun
2006-06-29 20:26:16
|
247
|
| Ez Gate 13... A Bajen meg a Gate baráti viszonyt ápolnak, gondolom azért a svéd fordítás. |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
Antun
2006-06-26 22:17:46
|
244
|
http://www.youtube.com/watch?v=bTr50WsDglE
Eléggi érzik a stílust... Van ott is jövője az utánpótlásnak. Bajen Fans-Baby Boys Aik Stockholm |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|