|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Jesu
2006-06-29 14:47:20
|
325
|
| Nem beépíthető, ez amolyan gyári "rezsó" kivitel. :) Bár jól megnézegettem, és olyan az alja, hogy simán rá lehetne integrálni egy konyhalapra, csak az alsó műanyag burkolatot kell eltávolítani, és beépítéskor kiszilózni, meg hagyni neki alatta nyílást, hogy a venti hűteni tudja a belsejét. Nagyon energiatakarékos! Amikor forralsz benne valamit, akkor a szükséges hőfoktól függően, időközönként impulzusszerűen melegít, mint a mikrok többsége. (nagyon jól lehet látni mikor ad rá energiát, és mikor veszi el). Én teljesen odavagyok érte! :) |
|
Előzmény:
 |
t3v3d3s
2006-06-24 21:14:47
|
319
|
| ez ugye nem építhető be? a következő életemben én is ilyet akarnék (új edénykészlettel), meg persze nem 8 m2-es konyhát.... vsz jóval kevesebbet eszik, mint a kerámialap, mivel egyszerűen rövidebb ideig melegít, ugye? Mit ír a használatija az átlagos fogyasztásáról? Látom, hogy 1500 W, ez fix teljesítmény, vagy csak max. hőfokra melegítéskor éri el? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|