|
|
|
|
 |
Pocok80
2006-06-26 07:57:28
|
7016
|
Szia!
Köszönöm! Annak örülök, ha elvitték, nagyon szép kis szuszunak tűnt!! |
|
A hozzászólás:
 |
m a x
2006-06-23 23:03:43
|
7011
|
Reméljük nem első, hanem egyetlen! Egyébként semmi baja nem volt, és úgy tudom már el is vitték! |
|
Előzmény:
 |
Pocok80
2006-06-21 10:14:57
|
6990
|
Most látom megvan az első kutyus akit az örökbefogadó nap után visszavittek. :(
A hasmenés miatt képesek voltak visszahozni? Több kutyust nem vittek vissza ugye? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|