Keresés

Részletes keresés

Pocok80 Creative Commons License 2006-06-26 07:57:28 7016

Szia!

 

Köszönöm! Annak örülök, ha elvitték, nagyon szép kis szuszunak tűnt!!

A hozzászólás:
m a x Creative Commons License 2006-06-23 23:03:43 7011
Reméljük nem első, hanem egyetlen!
Egyébként semmi baja nem volt, és úgy tudom már el is vitték!
Előzmény:
Pocok80 Creative Commons License 2006-06-21 10:14:57 6990

Most látom megvan az első kutyus akit az örökbefogadó nap után visszavittek. :(

 

A hasmenés miatt képesek voltak visszahozni? Több kutyust nem vittek vissza ugye?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!