Keresés

Részletes keresés

gondok Creative Commons License 2006-06-23 09:37:57 4
hát jó, megfogadom! De ha persze elolvastad volna, hogy
"Ki az, aki utálja, aki szereti, aki nullázza? Meg egyébként is: milyen a rossz, a jó, a büdös, az illatos, a szagos, a szagtalan? mire is való, és mire nem?"
akkor talán erre reagálhattál volna. Esetleg. Aztán ha már van tapasztalat, akkor azt is megbeszélhetjük, hogy hol lehet megvenni a hozzávalókat. Mindenesetre köszönöm, hogy figyelmeztettél!
Utálom a parizert!
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2006-06-23 09:29:51 3
Ha legközelebb arra leszel kíváncsi, hol lehet Mátészalkán a legolcsóbb parízert vásárolni, vagy már 3 napja nincs székleted, kérlek ne habozz topikot nyitni a HÖLGYEK URAK SZEX fórumon, hiszen mi azért vagyunk, hogy segítsünk neked.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!