|
|
|
|
 |
gondok
2006-06-23 09:37:57
|
4
|
hát jó, megfogadom! De ha persze elolvastad volna, hogy "Ki az, aki utálja, aki szereti, aki nullázza? Meg egyébként is: milyen a rossz, a jó, a büdös, az illatos, a szagos, a szagtalan? mire is való, és mire nem?" akkor talán erre reagálhattál volna. Esetleg. Aztán ha már van tapasztalat, akkor azt is megbeszélhetjük, hogy hol lehet megvenni a hozzávalókat. Mindenesetre köszönöm, hogy figyelmeztettél! Utálom a parizert! |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2006-06-23 09:29:51
|
3
|
| Ha legközelebb arra leszel kíváncsi, hol lehet Mátészalkán a legolcsóbb parízert vásárolni, vagy már 3 napja nincs székleted, kérlek ne habozz topikot nyitni a HÖLGYEK URAK SZEX fórumon, hiszen mi azért vagyunk, hogy segítsünk neked. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|