|
|
|
|
 |
Tima2
2006-06-22 14:58:50
|
7010
|
És tavaly még belebetegedett egy kutya elaltatásába:
Kár hogy itt nincsenek smiley-k:((
...belebetegszem amikor azt olvasom, hogy egy kutyit elaltatnak,mert mi emberek felelötlenek vagyunk.......... |
|
A hozzászólás:
 |
nextdoor
2006-06-22 13:25:17
|
7009
|
| nemtom:(( ilyenkor meg eltűnik |
|
Előzmény:
 |
stefiadri
2006-06-22 12:50:15
|
7008
|
| Nem lehet hogy megint kinézett magának egy újabb kutyut, újabb "áldozatot", és mivel kettő sok ezen túl akar adni? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|