Keresés

Részletes keresés

Tima2 Creative Commons License 2006-06-22 14:58:50 7010

És tavaly még belebetegedett egy kutya elaltatásába:

Kár hogy itt nincsenek smiley-k:((

 

...belebetegszem amikor azt olvasom, hogy egy kutyit elaltatnak,mert mi emberek felelötlenek vagyunk..........

A hozzászólás:
nextdoor Creative Commons License 2006-06-22 13:25:17 7009
nemtom:(( ilyenkor meg eltűnik
Előzmény:
stefiadri Creative Commons License 2006-06-22 12:50:15 7008
Nem lehet hogy megint kinézett magának egy újabb kutyut, újabb "áldozatot", és mivel kettő sok ezen túl akar adni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!