Keresés

Részletes keresés

nextdoor Creative Commons License 2006-06-22 13:25:17 7009
nemtom:(( ilyenkor meg eltűnik
A hozzászólás:
stefiadri Creative Commons License 2006-06-22 12:50:15 7008
Nem lehet hogy megint kinézett magának egy újabb kutyut, újabb "áldozatot", és mivel kettő sok ezen túl akar adni?
Előzmény:
nextdoor Creative Commons License 2006-06-21 17:59:52 6996

Kedves Nautyca, idáig azt se tudtuk, hogy unokád van. Volt Marci kutya, hol is van most? Anyukádnál, aki ugye meg dédnagyi...Aztán a süket kiskutya, hát vele meg mi lett, kedves?

Az elaltatással meg ne fenyegetőzz...hirdesd meg a szerencsétlent, kistestű, aranyos, lesz gazdája, ha nem írsz baromságokat, akkor is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!