|
|
|
|
 |
nextdoor
2006-06-22 13:25:17
|
7009
|
| nemtom:(( ilyenkor meg eltűnik |
|
A hozzászólás:
 |
stefiadri
2006-06-22 12:50:15
|
7008
|
| Nem lehet hogy megint kinézett magának egy újabb kutyut, újabb "áldozatot", és mivel kettő sok ezen túl akar adni? |
|
Előzmény:
 |
nextdoor
2006-06-21 17:59:52
|
6996
|
Kedves Nautyca, idáig azt se tudtuk, hogy unokád van. Volt Marci kutya, hol is van most? Anyukádnál, aki ugye meg dédnagyi...Aztán a süket kiskutya, hát vele meg mi lett, kedves?
Az elaltatással meg ne fenyegetőzz...hirdesd meg a szerencsétlent, kistestű, aranyos, lesz gazdája, ha nem írsz baromságokat, akkor is. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|