|
|
|
|
 |
oncogito
2006-06-21 18:45:50
|
7003
|
Szerintem feltétlenül fekete listára kell tenni állatvédők-állatszeretők között. Esküszöm, törvény kellene arra is, hogy egyesek soha ne tarthassanak semmilyen állatot! |
|
A hozzászólás:
 |
nextdoor
2006-06-21 18:38:25
|
7002
|
| És Te nem is emlékszel a cirkuszra, amikor Marci kutyát fogadta örökbe, aztán egy süket fehér dogot, iszonyú történet volt, rádásul hogy unikája volna egészen képtelen, 46 évesnek mondja magát, eddig történetkéiben unokáról szó sem esett, történetkéi alapján a gyereke, ha van, max 16-18 éves... Csak megg kell nézni a hsz-eit (már aki bírja gyomorral, én pl. nem, pedig prűd tényleg nem vagyok) |
|
Előzmény:
 |
oncogito
2006-06-21 18:27:43
|
7000
|
Jópofa kifogás ez az allergia. Csak az az igazság, hogy igen kevés, aki tényleg az. Aki a fű-fa pollenre allergiás, annak is mondják, hogy menjen a szabadba, mert az egészséges...
Szerintem inkább arról van szó, hogy strapás az unoka és a kiskutya együtt. Akinél az állat családtag, az nem adja oda másnak és nem altatja el. Családon belül meg lehetne oldani. Remélhetőleg a kisunoka nem tanul a dologból és nem altattatja el majd a nagyit, ha strapás lesz neki gondoskodni róla...
Remélhetőleg talál végleges és tényleg szerető, gondoskodó gazdit ez a szegény sokat hányódott kis állat.
Te meg gondold meg, mielőtt élőlényt veszel magadhoz - de inkább csak fényképről nézegesd, vagy a másét távolról... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|