|
|
|
|
 |
nextdoor
2006-06-21 18:38:25
|
7002
|
| És Te nem is emlékszel a cirkuszra, amikor Marci kutyát fogadta örökbe, aztán egy süket fehér dogot, iszonyú történet volt, rádásul hogy unikája volna egészen képtelen, 46 évesnek mondja magát, eddig történetkéiben unokáról szó sem esett, történetkéi alapján a gyereke, ha van, max 16-18 éves... Csak megg kell nézni a hsz-eit (már aki bírja gyomorral, én pl. nem, pedig prűd tényleg nem vagyok) |
|
 |
oncogito
2006-06-21 18:28:35
|
7001
|
| Ja, és az én fiamnál is kimutattak kutya-macskaszőrre allergiát, de semmi baja, pedig kutyánk már lassan husz éve van! |
|
A hozzászólás:
 |
oncogito
2006-06-21 18:27:43
|
7000
|
Jópofa kifogás ez az allergia. Csak az az igazság, hogy igen kevés, aki tényleg az. Aki a fű-fa pollenre allergiás, annak is mondják, hogy menjen a szabadba, mert az egészséges...
Szerintem inkább arról van szó, hogy strapás az unoka és a kiskutya együtt. Akinél az állat családtag, az nem adja oda másnak és nem altatja el. Családon belül meg lehetne oldani. Remélhetőleg a kisunoka nem tanul a dologból és nem altattatja el majd a nagyit, ha strapás lesz neki gondoskodni róla...
Remélhetőleg talál végleges és tényleg szerető, gondoskodó gazdit ez a szegény sokat hányódott kis állat.
Te meg gondold meg, mielőtt élőlényt veszel magadhoz - de inkább csak fényképről nézegesd, vagy a másét távolról... |
|
Előzmény:
 |
Nautyca
2006-06-21 17:27:40
|
6994
|
sziasztok....
van ez a kiskutyám...3 éve menhelyről fogadtam be...most 8 éves
az unokám allergiás lett a cica és kutya szörre....:(
NA MOST VAGY UNOKA VAGY KUTYUSOM.
sajnos unokapárti maradtam:(((
szeretnék találni neki egy jó gazdit,,,,,
eléggé bolond kutyus...imádja a "moslékot" tehát ott érzi jól magát ahol naponta főznek bármit
imád mindent ami nem kutyakaja:)))))de azt is megeszi:)))
szeretne kertes házban lakni,de emeleti lakásból is lehet vele póráz nélkül vásárolni menni:)))
leginkább egy fiatal nyugdijas társa lenne,de imádja a gyerekeket, viszont a kutyákat és a felnötteket nem szereti...kikerüli őket:))))
ha nem találok neki záros időn belül gazdát...sajnos muszáj lesz elaltatni, mert azért az unokám fontosabb mint a kutyám. ha megértitek......
tudna valaki segiteni, hogy gini életben maradjon??????  |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|