sziasztok....
van ez a kiskutyám...3 éve menhelyről fogadtam be...most 8 éves
az unokám allergiás lett a cica és kutya szörre....:(
NA MOST VAGY UNOKA VAGY KUTYUSOM.
sajnos unokapárti maradtam:(((
szeretnék találni neki egy jó gazdit,,,,,
eléggé bolond kutyus...imádja a "moslékot" tehát ott érzi jól magát ahol naponta főznek bármit
imád mindent ami nem kutyakaja:)))))de azt is megeszi:)))
szeretne kertes házban lakni,de emeleti lakásból is lehet vele póráz nélkül vásárolni menni:)))
leginkább egy fiatal nyugdijas társa lenne,de imádja a gyerekeket, viszont a kutyákat és a felnötteket nem szereti...kikerüli őket:))))
ha nem találok neki záros időn belül gazdát...sajnos muszáj lesz elaltatni, mert azért az unokám fontosabb mint a kutyám. ha megértitek......
tudna valaki segiteni, hogy gini életben maradjon??????  |