Keresés

Részletes keresés

stefiadri Creative Commons License 2006-06-22 12:50:15 7008
Nem lehet hogy megint kinézett magának egy újabb kutyut, újabb "áldozatot", és mivel kettő sok ezen túl akar adni?
A hozzászólás:
nextdoor Creative Commons License 2006-06-21 17:59:52 6996

Kedves Nautyca, idáig azt se tudtuk, hogy unokád van. Volt Marci kutya, hol is van most? Anyukádnál, aki ugye meg dédnagyi...Aztán a süket kiskutya, hát vele meg mi lett, kedves?

Az elaltatással meg ne fenyegetőzz...hirdesd meg a szerencsétlent, kistestű, aranyos, lesz gazdája, ha nem írsz baromságokat, akkor is.

Előzmény:
Nautyca Creative Commons License 2006-06-21 17:27:40 6994

sziasztok....

van ez a kiskutyám...3 éve menhelyről fogadtam be...most 8 éves

az unokám allergiás lett a cica és kutya szörre....:(

NA MOST VAGY UNOKA VAGY KUTYUSOM.

sajnos unokapárti maradtam:(((

szeretnék találni neki egy jó gazdit,,,,,

eléggé bolond kutyus...imádja a "moslékot" tehát ott érzi jól magát ahol naponta főznek bármit

imád mindent ami nem kutyakaja:)))))de azt is megeszi:)))

szeretne kertes házban lakni,de emeleti lakásból is lehet vele póráz nélkül vásárolni menni:)))

leginkább egy fiatal nyugdijas társa lenne,de imádja a gyerekeket, viszont a kutyákat és a felnötteket nem szereti...kikerüli őket:))))

ha nem találok neki záros időn belül gazdát...sajnos muszáj lesz elaltatni, mert azért az unokám fontosabb mint a kutyám. ha megértitek......

tudna valaki segiteni, hogy gini életben maradjon??????

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!