|
|
|
|
 |
oncogito
2006-06-21 18:27:43
|
7000
|
Jópofa kifogás ez az allergia. Csak az az igazság, hogy igen kevés, aki tényleg az. Aki a fű-fa pollenre allergiás, annak is mondják, hogy menjen a szabadba, mert az egészséges...
Szerintem inkább arról van szó, hogy strapás az unoka és a kiskutya együtt. Akinél az állat családtag, az nem adja oda másnak és nem altatja el. Családon belül meg lehetne oldani. Remélhetőleg a kisunoka nem tanul a dologból és nem altattatja el majd a nagyit, ha strapás lesz neki gondoskodni róla...
Remélhetőleg talál végleges és tényleg szerető, gondoskodó gazdit ez a szegény sokat hányódott kis állat.
Te meg gondold meg, mielőtt élőlényt veszel magadhoz - de inkább csak fényképről nézegesd, vagy a másét távolról... |
|
 |
nextdoor
2006-06-21 17:59:52
|
6996
|
Kedves Nautyca, idáig azt se tudtuk, hogy unokád van. Volt Marci kutya, hol is van most? Anyukádnál, aki ugye meg dédnagyi...Aztán a süket kiskutya, hát vele meg mi lett, kedves?
Az elaltatással meg ne fenyegetőzz...hirdesd meg a szerencsétlent, kistestű, aranyos, lesz gazdája, ha nem írsz baromságokat, akkor is. |
|
A hozzászólás:
 |
Nautyca
2006-06-21 17:27:40
|
6994
|
sziasztok....
van ez a kiskutyám...3 éve menhelyről fogadtam be...most 8 éves
az unokám allergiás lett a cica és kutya szörre....:(
NA MOST VAGY UNOKA VAGY KUTYUSOM.
sajnos unokapárti maradtam:(((
szeretnék találni neki egy jó gazdit,,,,,
eléggé bolond kutyus...imádja a "moslékot" tehát ott érzi jól magát ahol naponta főznek bármit
imád mindent ami nem kutyakaja:)))))de azt is megeszi:)))
szeretne kertes házban lakni,de emeleti lakásból is lehet vele póráz nélkül vásárolni menni:)))
leginkább egy fiatal nyugdijas társa lenne,de imádja a gyerekeket, viszont a kutyákat és a felnötteket nem szereti...kikerüli őket:))))
ha nem találok neki záros időn belül gazdát...sajnos muszáj lesz elaltatni, mert azért az unokám fontosabb mint a kutyám. ha megértitek......
tudna valaki segiteni, hogy gini életben maradjon??????  |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|