Keresés

Részletes keresés

oncogito Creative Commons License 2006-06-21 18:27:43 7000
Jópofa kifogás ez az allergia.
Csak az az igazság, hogy igen kevés, aki tényleg az.
Aki a fű-fa pollenre allergiás, annak is mondják, hogy menjen a szabadba, mert az egészséges...

Szerintem inkább arról van szó, hogy strapás az unoka és a kiskutya együtt.
Akinél az állat családtag, az nem adja oda másnak és nem altatja el. Családon belül meg lehetne oldani.
Remélhetőleg a kisunoka nem tanul a dologból és nem altattatja el majd a nagyit, ha strapás lesz neki gondoskodni róla...

Remélhetőleg talál végleges és tényleg szerető, gondoskodó gazdit ez a szegény sokat hányódott kis állat.

Te meg gondold meg, mielőtt élőlényt veszel magadhoz - de inkább csak fényképről nézegesd, vagy a másét távolról...
nextdoor Creative Commons License 2006-06-21 17:59:52 6996

Kedves Nautyca, idáig azt se tudtuk, hogy unokád van. Volt Marci kutya, hol is van most? Anyukádnál, aki ugye meg dédnagyi...Aztán a süket kiskutya, hát vele meg mi lett, kedves?

Az elaltatással meg ne fenyegetőzz...hirdesd meg a szerencsétlent, kistestű, aranyos, lesz gazdája, ha nem írsz baromságokat, akkor is.

A hozzászólás:
Nautyca Creative Commons License 2006-06-21 17:27:40 6994

sziasztok....

van ez a kiskutyám...3 éve menhelyről fogadtam be...most 8 éves

az unokám allergiás lett a cica és kutya szörre....:(

NA MOST VAGY UNOKA VAGY KUTYUSOM.

sajnos unokapárti maradtam:(((

szeretnék találni neki egy jó gazdit,,,,,

eléggé bolond kutyus...imádja a "moslékot" tehát ott érzi jól magát ahol naponta főznek bármit

imád mindent ami nem kutyakaja:)))))de azt is megeszi:)))

szeretne kertes házban lakni,de emeleti lakásból is lehet vele póráz nélkül vásárolni menni:)))

leginkább egy fiatal nyugdijas társa lenne,de imádja a gyerekeket, viszont a kutyákat és a felnötteket nem szereti...kikerüli őket:))))

ha nem találok neki záros időn belül gazdát...sajnos muszáj lesz elaltatni, mert azért az unokám fontosabb mint a kutyám. ha megértitek......

tudna valaki segiteni, hogy gini életben maradjon??????

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!