Keresés

Részletes keresés

m a x Creative Commons License 2006-06-23 23:03:43 7011
Reméljük nem első, hanem egyetlen!
Egyébként semmi baja nem volt, és úgy tudom már el is vitték!
A hozzászólás:
Pocok80 Creative Commons License 2006-06-21 10:14:57 6990

Most látom megvan az első kutyus akit az örökbefogadó nap után visszavittek. :(

 

A hasmenés miatt képesek voltak visszahozni? Több kutyust nem vittek vissza ugye?

Előzmény:
nextdoor Creative Commons License 2006-06-20 17:26:13 6988
Sajna nem. nincs menhelyünk, a panziókban, kórházban, ideiglenes befogadóknál több mint 20 kutyánk van és qrva nagy tartozásunk

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!