Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2006-06-21 11:03:33 6993
Ok, azért köszi.
Pocok80 Creative Commons License 2006-06-21 10:14:57 6990

Most látom megvan az első kutyus akit az örökbefogadó nap után visszavittek. :(

 

A hasmenés miatt képesek voltak visszahozni? Több kutyust nem vittek vissza ugye?

A hozzászólás:
nextdoor Creative Commons License 2006-06-20 17:26:13 6988
Sajna nem. nincs menhelyünk, a panziókban, kórházban, ideiglenes befogadóknál több mint 20 kutyánk van és qrva nagy tartozásunk
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2006-06-20 14:08:41 6987
Anna!

Esetleg te sem tudnál neki helyet?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!