|
|
|
|
 |
Pocok80
2006-06-21 10:14:57
|
6990
|
Most látom megvan az első kutyus akit az örökbefogadó nap után visszavittek. :(
A hasmenés miatt képesek voltak visszahozni? Több kutyust nem vittek vissza ugye? |
|
A hozzászólás:
 |
nextdoor
2006-06-20 17:26:13
|
6988
|
| Sajna nem. nincs menhelyünk, a panziókban, kórházban, ideiglenes befogadóknál több mint 20 kutyánk van és qrva nagy tartozásunk |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2006-06-20 14:08:41
|
6987
|
Anna!
Esetleg te sem tudnál neki helyet? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|