Keresés

Részletes keresés

nextdoor Creative Commons License 2006-06-20 17:26:13 6988
Sajna nem. nincs menhelyünk, a panziókban, kórházban, ideiglenes befogadóknál több mint 20 kutyánk van és qrva nagy tartozásunk
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2006-06-20 14:08:41 6987
Anna!

Esetleg te sem tudnál neki helyet?
Előzmény:
nextdoor Creative Commons License 2006-06-20 07:14:01 6976
A székesfehérvári állatvédőknél, az Animal Save-nél vannak a kutyák

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!