Keresés

Részletes keresés

TheFish Creative Commons License 2006-06-19 16:08:11 33

Kun I-vel intéztem mindent, csak múlt héten szabadságon volt, ezért hívtam az értékesítőt.

 

Illés Antal az értékesítőm.

 

Ha pontos lakás számot mondanék, akkor akár a nevem is kiírhatnám ide. :-) De e-mailben elküldöm, ha gondolod.

 

Mi volt a csempekiválasztás menete? Nekem Kun azt mondta, hogy 23.ker. Ócsai úti bolt teljes választéka az árupaletta, és onnan bármit választhatok. De olyat is szokott mondani, hogy ez a bolt kitelepül az építkezés helyszínére is.

 

 

A hozzászólás:
kirababa Creative Commons License 2006-06-19 15:20:39 32

Szólnék, csak az a gáz, hogy már felhúzták, és utólag bontattam, így akkor még én örültem, hogy ingyen megcsinálják. Egyébként ezt mind a Kunnal intézed vagy az értékesítővel? Ki az?

Minden anyagot kiválasztottam, még a csapokat is. De ma megint megyek, mert egy-két dolgot tisztázni szeretnék.

Melyik épület, lakás a tied?

 

 

 

Előzmény:
TheFish Creative Commons License 2006-06-19 13:12:30 31

Szia!

 

Szerintem szólj a kamra miatt, hiszen abban fal is van és ajtó is! Kb. 20-30e Ft, gondolom jól jönne a feláras csempéknél. Nekem is a kamra ajtó az egyik, amit levontak ill. az ehhez tartozó fal.

 

Én a kádat is külön hozom, és most meg az történt, hogy múlt pénteken az értékesítőm arról tájékoztatott, hogy nekik sűrgősen kell a kád, és minél előbb rendeljem meg. :-) Szombaton megrendeltem. Akár a héten szállítani is tudnák. Csak ma Kun Istvánt is felhívtam, aki közöltö, a kád elég augusztusra, szóval még tároljam majd valahol. Mondjuk a bolt szerintem tudja tárolni, bár ők csak arról tudnak, hogy július elejéig kellene tárolni. Majd kiderül, ha plussz költségem lesz e miatt, azt is nekik fogom kiszámlázni.

 

Milyenek a csempék? Van mozaik is? Parkettát is választottál már?

 

Különben a 3-on vagyok...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!