|
|
|
|
 |
m a x
2006-06-20 08:54:03
|
6980
|
Kovács Violetta és a MUOSZ Állatvédő szakosztály már tavaly is szerette volna megrendezni, de akkor a szopornyica miatt az Illatos utat elvetették, helyette Ócsán rendeztek Örökbefogadó napot. Most, hogy az Illatoson oltottak a kutyák itt volt az alkalom, hogy a tavalyit pótoljuk. |
|
A hozzászólás:
 |
gregab
2006-06-19 11:07:32
|
6965
|
| Ez annyira jó, tegnap néztem én is este, és megkönnyeztem, több ilyen kellene.... és hogy jött ez a tv2-ős dolog? |
|
Előzmény:
 |
nextdoor
2006-06-18 09:18:36
|
6963
|
| Igen, az ő segítségükkel valósult meg ez a nap |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|