|
|
|
|
 |
Pocok80
2006-06-19 11:17:11
|
6967
|
GRATULÁLOK! Nagyon örülök! Én is sírtam és most is amikor néztem a honlapotokat! Ezt nem lehet kifejezni.
Nekem külön boldogság, hogy a hatalmas fekete írfarkas kinézetű korábban Bobi most Elvis is jó helyre került. :))
Remélem nem kerül vissza egy sem. |
|
A hozzászólás:
 |
m a x
2006-06-18 23:40:15
|
6964
|
Itt olvashatod a teljes listát a gazdira talált ebekről: http://www.lelenc.hu/hirek.html A weblapról eljutsz a fórumunkra is, ahova folyamatosan teszem fel a cikkek, tv felvételek linkjét! |
|
Előzmény:
 |
wessago
2006-06-17 20:20:07
|
6960
|
Ma már jól alszom. Bár mindegyik ilyen szerencsés lenne. Én is azért küzdök, állatorvos vagyok. Sokszor nehéz elfogadni dolgokat.
46 kutyus gazdára lelt, ez a legobb hír ma.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|