Keresés

Részletes keresés

gregab Creative Commons License 2006-06-19 11:07:32 6965
Ez annyira jó, tegnap néztem én is este, és megkönnyeztem, több ilyen kellene.... és hogy jött ez a tv2-ős dolog?
A hozzászólás:
nextdoor Creative Commons License 2006-06-18 09:18:36 6963
Igen, az ő segítségükkel valósult meg ez a nap
Előzmény:
gregab Creative Commons License 2006-06-17 21:38:35 6962
Jól láttam, hogy holnap a TV2 Naplójában lesz téma az Illatos úti fogadj örökbe nap? :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!