|
|
|
|
 |
szuszmok
2006-06-17 20:43:19
|
6961
|
| Szuper!!!!!!!!!! |
|
 |
wessago
2006-06-17 20:20:07
|
6960
|
Ma már jól alszom. Bár mindegyik ilyen szerencsés lenne. Én is azért küzdök, állatorvos vagyok. Sokszor nehéz elfogadni dolgokat.
46 kutyus gazdára lelt, ez a legobb hír ma.
|
|
 |
Gesztenyke
2006-06-17 20:06:17
|
6959
|
| Ez nagyon szép szám!!!!:))))))))))))))))))))))))))))))))) |
|
A hozzászólás:
 |
nextdoor
2006-06-17 19:47:05
|
6958
|
A mai Fogadj örökeb akció eredménye:
44 kutya került gazdihoz.
1 be sem került, a kapuban örökbe is fogadták, 1 kuty pedig holnap reggel szabadul.
Szóval: 46 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|