Madridisták!
Mint ismeretes (mondjuk már elég régen) elkészült a Real Madrid The Movie című film! Azoknak a hozzászólásait várnám elősorban ebbe a topicba, akik már látták, vagy akik nem, de feltétlenül meg szeretnék nézni a filmet.
Én ugyan nem találtam hozzá magyar szinkront, de a spanyol, angol, japán változat (spanyol felirattal) is elég érthető volt számomra. Gondolom mindenki számára egyértelmű, hogy miről szól, ezért a véleményetekre lennék kíváncsi.
Tudom, az Indexen van már egy hivatalos Real Madrid topic (szoktam olvasni természetesen), de nem tudom, hogy ott volt -e már szó a filmről. Ha igen, akkor ez egy fölös topic, ha nem, akkor pedig nem:))
A másik dolog: szeretnék egy kis Madridista népszámlálást tartani itt az indexen:)) Ez körülbelül annyiban merülne ki, hogy aki Real szurkoló (vagy esetleg volt az is valaha...) jelezze itt! Csak a miheztartás végett, látni szeretném hányan vagyunk:))
Nem tudom, létezik -e olyan RM fan club (gondolom igen) ami a világhálón keresztül köt össze sok-sok Real drukkert. Erősen gondolkozok egy Clubon, bár ahhoz kevés vagyok, szóval aki esetleg benne lenne, annak is várom a jelentkezését, aztán meg majd meglátjuk mi lesz...
Szóval ezekre várom válaszaitokat, jelentkezéseiteket valamint még egy életbevágó kérdés: Ugyebár létezik (remélem ez nem reklám lesz) egy UPC nevű műholdas akármi, amin állítólag lehet fogni egy bizonyos Real Madrid TV nevű csatornát is. Na, hát nekünk ilyen nincs. Nem tudjátok, hogy melyik internetes oldalon (egyáltalán létezik -e ilyen) lehet nézni ezt a csatornát?
Előre is kössz minden hozzászólónak,
HAJRÁ REAL MADRID!
Egy Real Fan |