Keresés

Részletes keresés

Soccer_ Creative Commons License 2006-06-16 13:43:44 4
Rendben, akkor már ketten vagyunk:) És kössz a segítséget is
A hozzászólás:
lala80 Creative Commons License 2006-06-16 13:34:37 3
Nem, de engem behúzhatsz a Madrid-szurkolók közé. UPC-n tényleg volt (van) RM-tv, de nekem már kábel-tv van, a UPC-t lemondtam, de még biztos megy. Máshol nem tudom lehet-e fogni.
Előzmény:
Soccer_ Creative Commons License 2006-06-16 07:05:53 2
Tényleg senki nem látta ezt a filmet??

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!