Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ope-á Creative Commons License 2006-06-13 18:42:02 458
sorry!

nem gondoltam, hogy szaktopik!

Bocs
Előzmény:
Kuulpix Creative Commons License 2006-06-13 18:13:14 457

OFF:::Szia. Elnézést, hogy beleszólok, de már nagyon zavar amit csinálsz. Ez és a szűrők is szaktopik és nem adok/veszek ezért nem illik ilyen adás/vétel infókkal terhelni főleg nem ilyen óriási hírdetés formájában ráadásul pár naponta amikor eleve látszik még az előző is (ld. szűrők topik). Ha mindenáron a szaktopikba is akarod jelezni mert nagyon el akarod adni, akkor azt javaslom, hogy csak az adok veszek topikban található hírdetésed linkjét tedd be ide. Egyébként a rengeteg kép is felesleges és zavaró, elég egy linket berakni illetve ha már volt előző hírdetés, akkor arra magadnak válaszolva utalni rá. Köszönöm a megértésed! Üdv és sok sikert az eladáshoz!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!