|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
ope-á
2006-06-13 18:42:02
|
458
|
sorry!
nem gondoltam, hogy szaktopik!
Bocs |
|
Előzmény:
 |
Kuulpix
2006-06-13 18:13:14
|
457
|
OFF:::Szia. Elnézést, hogy beleszólok, de már nagyon zavar amit csinálsz. Ez és a szűrők is szaktopik és nem adok/veszek ezért nem illik ilyen adás/vétel infókkal terhelni főleg nem ilyen óriási hírdetés formájában ráadásul pár naponta amikor eleve látszik még az előző is (ld. szűrők topik). Ha mindenáron a szaktopikba is akarod jelezni mert nagyon el akarod adni, akkor azt javaslom, hogy csak az adok veszek topikban található hírdetésed linkjét tedd be ide. Egyébként a rengeteg kép is felesleges és zavaró, elég egy linket berakni illetve ha már volt előző hírdetés, akkor arra magadnak válaszolva utalni rá. Köszönöm a megértésed! Üdv és sok sikert az eladáshoz! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|