|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Jesu
2006-06-12 09:17:48
|
315
|
| Én elvetettem a konyha-szigetet.
1) Szerintem marha nagy hely kell neki, ráadásul középen veszi el a helyet, így szerintem pazarló.
2) Tisztítás szempontjából nekem jobb a behatárolt tűzhely (mint nálunk, sarokban).
3) Állandóan pakolgatnod kell a konyhapultok és a sziget között. Nehéz normális sorrendet csinálni, azon kívül szerintem sokkal problémásabb, melósabb ez miatt. |
|
Előzmény:
 |
t3v3d3s
2006-06-11 11:49:28
|
313
|
pilbi, eztet úgy híjják, hogy (konyha)sziget. ilyesmire guglizzál :-) viszont a kapcsolói úgysem középen lesznek, tehát igazából ezt is egy oldalról tudod használni.
"majdnem leégettem a karom amikor átnyúltam a hátsó lapon lévő edényhez"
tegyél az elsőn lévőre födőt.
A metrósat meg gondolom, a Metróban vette, de majd Jesu jól elmondja. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|