Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Jesu Creative Commons License 2006-06-12 09:17:48 315
Én elvetettem a konyha-szigetet. 1) Szerintem marha nagy hely kell neki, ráadásul középen veszi el a helyet, így szerintem pazarló. 2) Tisztítás szempontjából nekem jobb a behatárolt tűzhely (mint nálunk, sarokban). 3) Állandóan pakolgatnod kell a konyhapultok és a sziget között. Nehéz normális sorrendet csinálni, azon kívül szerintem sokkal problémásabb, melósabb ez miatt.
Előzmény:
t3v3d3s Creative Commons License 2006-06-11 11:49:28 313
pilbi, eztet úgy híjják, hogy (konyha)sziget. ilyesmire guglizzál :-) viszont a kapcsolói úgysem középen lesznek, tehát igazából ezt is egy oldalról tudod használni.

"majdnem leégettem a karom amikor átnyúltam a hátsó lapon lévő edényhez"

tegyél az elsőn lévőre födőt.

A metrósat meg gondolom, a Metróban vette, de majd Jesu jól elmondja.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!