Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Jesu Creative Commons License 2006-06-12 08:56:19 314
Nem vettem még meg, 15-től van az akció. Kinézetre egy vékony fém lapra integrált mindenféle, elülső/ felső felén érintőgombos vezérlés, meg valamiféle kijelzés. Fotó alapján bármilyen lehet. (BoOman a "márka"). Majd jól megnézem és beszámolok.
Előzmény:
t3v3d3s Creative Commons License 2006-06-11 11:49:28 313
pilbi, eztet úgy híjják, hogy (konyha)sziget. ilyesmire guglizzál :-) viszont a kapcsolói úgysem középen lesznek, tehát igazából ezt is egy oldalról tudod használni.

"majdnem leégettem a karom amikor átnyúltam a hátsó lapon lévő edényhez"

tegyél az elsőn lévőre födőt.

A metrósat meg gondolom, a Metróban vette, de majd Jesu jól elmondja.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!