|
|
|
|
 |
DINO
2006-06-09 14:25:56
|
205
|
| Akkor nyissak egy topikot egy kőbányai titkosrendőrről is? ;) |
|
A hozzászólás:
 |
IVÓ
2006-06-09 09:44:50
|
204
|
1. Tartalékos őrmester, ha kérhetem, és ha egyáltalán, mert már az sem vagyok, amióta eltörölték a sorállományt.
2. Ez topic azonban nem rólam szól, hanem a debreceni álfradistáról, úgyhogy a továbbiakban kérem ezt figyelembe venni!!! |
|
Előzmény:
 |
DINO
2006-06-04 23:56:43
|
202
|
Ivó őrmester szolgálatban. Mehehe
Szimat! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|