Keresés

Részletes keresés

DINO Creative Commons License 2006-06-09 14:25:56 205
Akkor nyissak egy topikot egy kőbányai titkosrendőrről is? ;)
A hozzászólás:
IVÓ Creative Commons License 2006-06-09 09:44:50 204

1. Tartalékos őrmester, ha kérhetem, és ha egyáltalán, mert már az sem vagyok, amióta eltörölték a sorállományt.

 

2. Ez topic azonban nem rólam szól, hanem a debreceni álfradistáról, úgyhogy a továbbiakban kérem ezt figyelembe venni!!!

Előzmény:
DINO Creative Commons License 2006-06-04 23:56:43 202

Ivó őrmester szolgálatban. Mehehe

Szimat!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!