Keresés

Részletes keresés

madgie Creative Commons License 2006-06-09 09:52:14 434
Ja, és további OFF: rendszerint (ha dolgozom) fél ötre érek haza, ls hatra már uzsgyi barátnéhoz. Nem csoda, ha ritkán vagyok msn közelben.
A hozzászólás:
madgie Creative Commons License 2006-06-09 09:42:03 433
De pölö most is fentvagyok :)
Előzmény:
madgie Creative Commons License 2006-06-09 09:37:15 432

Ehhe... bocs :)

Mostanában sok a dolgom

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!