Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Greenie Creative Commons License 2006-06-09 02:57:25 45
Sikerült kipróbálni a fényképek lejátszását?
Előzmény:
Lion X Creative Commons License 2006-01-26 19:41:08 38
Én ezt még nem próbáltam ki, de ha lesz időm megteszem. De én az ilyen mindenféle formátumokra vettem egy Pio 2850-est. Annak meg mindegy hogy mit teszek bele, mert ha csak egy értékelhető és lejátszható file-t is talál, akkor azt le is játssza. Még DVD -RW-ről is beolvas mindent.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!