Keresés

Részletes keresés

rezignált Creative Commons License 2006-06-06 22:33:48 172

Ok, köszönöm a segítséget.

 

Egyébként az emelt vizsga szerintem a tesztszakaszban szinte semmivel nem volt nehezebb, mint a középszint, és az eredmények sem lettek olyan tragikusak, mint amik a 'funkcionális analfabétizmus" elmélete alapján lehetnének :)

 

Csak hogy ontopic információkkal is szolgáljak: az én osztályomból emelt szintet írók közül (12 fő) 67% lett az átlag, ami tudtommal számottevően jobb a többi emelt tantárgyi eredménynél - azaz vagy töriből okosabb az átlag, vagy ennyivel könnyebb az érettségi.

A hozzászólás:
igen7 Creative Commons License 2006-06-06 22:24:03 171
azt a választást demokratikusnak szokták tekinteni.
valszeg a végeredmény miatt.
Előzmény:
rezignált Creative Commons License 2006-06-06 22:17:17 170

Értem, köszönöm szépen.

 

(mindenesetre egy kis görbeséget érzek az "nagyjából egészében demokratikus volt, a kommunisták persze csaltak picit" kifejezésben :) Komoly kérdésként még az merült fel bennem, hogy mintha a németeket kollektíven eltiltották volna a szavazástól, de lehet, hogy ez csak lázálom akkor.)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!