Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
sefotos Creative Commons License 2006-06-06 05:17:43 16
Én egyszer Velencét fényképeztem végig a Zenitar halszemmel EOS 33 vázon. Nekem nagyon tetszenek a képek.
Előzmény:
geza844 Creative Commons License 2006-06-05 21:31:45 13
Helló!
Szerintem a Zenitar képminösége miatt ne aggodj!
Én EOS D30-on használtam és nagyon meg voltam vele elégedve!
A torzitás 1,6-os vázon nem volt vészes, szépek a szinei, és persze tüéles!
2.8-on is nagyon szép!!
Most fogok elöhivatni egy filmet amin vannak ezzel készült képek, nagyon kiváncsi vagyok rá!
Szoval vegyél nyugodtan Zenitart!

(bár azota már lehet vettél is)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!