Keresés

Részletes keresés

Atahualpha Creative Commons License 2006-06-05 20:12:27 143

Nagyon jó lett, gratulálok!!! Talán csak annyi hogy a szülők törzskönyvét jó lenne látni annak aki kölyköt szeretne tőletek.

 

A hozzászólás:
BlackMagic Creative Commons License 2006-06-05 17:01:59 142

Sziasztok! Nagyjából készen lett a honlapom... van még rajta mit csinálni (design, német oldal) de várom az építő jellegű kritikákat! :) http://www.sphynx.uw.hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!