Keresés

Részletes keresés

IVÓ Creative Commons License 2006-06-09 09:44:50 204

1. Tartalékos őrmester, ha kérhetem, és ha egyáltalán, mert már az sem vagyok, amióta eltörölték a sorállományt.

 

2. Ez topic azonban nem rólam szól, hanem a debreceni álfradistáról, úgyhogy a továbbiakban kérem ezt figyelembe venni!!!

A hozzászólás:
DINO Creative Commons License 2006-06-04 23:56:43 202

Ivó őrmester szolgálatban. Mehehe

Szimat!

Előzmény:
IVÓ Creative Commons License 2006-06-04 16:44:06 197
Tegnap este hét körül küldött egy sms-t. Lenyomoztam a szolgáltatónál, akik annyit tudtak mondani, hogy egy debreceni átjászón került fel az üzenet a mobil céghez, ami (hogy-hogy nem?!) közel van valami Oláh Gábor utcához...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!