Keresés

Részletes keresés

DINO Creative Commons License 2006-06-04 23:56:43 202

Ivó őrmester szolgálatban. Mehehe

Szimat!

A hozzászólás:
IVÓ Creative Commons License 2006-06-04 16:44:06 197
Tegnap este hét körül küldött egy sms-t. Lenyomoztam a szolgáltatónál, akik annyit tudtak mondani, hogy egy debreceni átjászón került fel az üzenet a mobil céghez, ami (hogy-hogy nem?!) közel van valami Oláh Gábor utcához...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!