Keresés

Részletes keresés

DINO Creative Commons License 2006-06-04 16:37:52 196
Rajtad milyen színű mez volt tegnap, barátom? :-)))
A hozzászólás:
Matt Creative Commons License 2006-06-04 13:35:21 194
DINO válasz | megnéz | könyvjelző 2006.06.04 00:33:25 (70135)

Gratula!

 

Egyrészt a bajnoki címhez. Mert tényleg megérdemeltétek az idén.

Másrészt ahhoz, amit hozzátettetek ehhez a csodálatos estéhez. :-)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!