|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
ZERG
2006-06-04 11:32:13
|
451
|
Köszönöm!
Kipróbáltam és müxik.
Kicsit kényelmetlen volt 1-1.5 órán keresztül odafogni az obit, orrommal vezérelni a gép beállításait, előre meghatározni mi is lessz a jó blendenyílás, mert folyamatosan ujjammal kellett tartani és már egy idő után alig vártam, hogy végre lőhessek, mert szinte átszúrta a pecek az ujjam.
A fejem billegetsével meg belőni azt a kb. 1-1.5mm élességtartományt, hogy a helyére kerüljön. Nem kis móka.
Ezzel a módszerrel hamar tükörcserére lövöm a gépem, mert jónéhány lövés értékelhetetlenné vált.
Majd mindenképp készítek egy fordítót. |
|
Előzmény:
 |
Speibl és Hurvinyek
2006-06-03 10:07:46
|
439
|
Mi nem fog müködni?
Ez Nyikon.
Állítsd a vázon M/AF kapcsolót M-be és lőjj, még obi se kell hozzá.
:)))
Ha szeretnél fénymérést, esetleg AF-et, akkor kell venni egy Kenkót vagy Soligort.
Azokban minden csatlakozás benne van.
Egyszerűt talán lehet faragni, de nem biztos, hogy megéri.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|