Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ZERG Creative Commons License 2006-06-04 11:32:13 451

Köszönöm!

Kipróbáltam és müxik.

Kicsit kényelmetlen volt 1-1.5 órán keresztül odafogni az obit, orrommal vezérelni a gép beállításait, előre meghatározni mi is lessz a jó blendenyílás, mert folyamatosan ujjammal kellett tartani és már egy idő után alig vártam, hogy végre lőhessek, mert szinte átszúrta a pecek az ujjam.

A fejem billegetsével meg belőni azt a kb. 1-1.5mm élességtartományt, hogy a helyére kerüljön. Nem kis móka.

Ezzel a módszerrel hamar tükörcserére lövöm a gépem, mert jónéhány lövés értékelhetetlenné vált.

Majd mindenképp készítek egy fordítót.

Előzmény:
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2006-06-03 10:07:46 439

Mi nem fog müködni?

Ez Nyikon.

 

Állítsd a vázon M/AF kapcsolót M-be és lőjj, még obi se kell hozzá.

 

:)))

 

Ha szeretnél fénymérést, esetleg AF-et, akkor kell venni egy Kenkót vagy Soligort.

Azokban minden csatlakozás benne van.

 

Egyszerűt talán lehet faragni, de nem biztos, hogy megéri.

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!