Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Százbolha Creative Commons License 2006-06-03 22:56:05 450

Igen, tudom.

 

Speibl-vel csak viccelődtünk.

 

 

A Minolta és Pentax is sok mindenre képes.

Én leragadtam a Canyonnál, de nem istenítem, viszont biztos vagyok benne hogy a 8 Mpix elönyei a képen is láthatók.

Persze ezt én még szívesen megdupláznám, de ez nem ennek a topicnak a témája.

 

Bocs az off-ért.

 

Előzmény:
MZ-6 Creative Commons License 2006-06-03 22:33:01 448
Ajánlgathatnál Pentaxot is. Van fénymérés + élesség visszajelzés is mindenféle emulátor nélkül. M42 obikkal is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!