Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2006-06-03 20:19:57 447

Amúgy meg kapja be a Nyikon meg a CA.non is.

 

:))

 

O kell venni, meg mindenféle átalakítót.

OM, M42, T2, Pentax, Leica R, Nikon, Contax/Yashica, ez mind jó rá oszt csókolom.

 

:)))

Előzmény:
Százbolha Creative Commons License 2006-06-03 20:03:16 445

Hehe...

 

 

Azért akármilyen Nyikonos vagy, azt nem tudod megoldani hogy a D50 is mérjen fényt és beállítsa a záridőt man. objektívvel vagy akár csupasz bajonettel.

 

A cmos méretén túl ez az egyetlen dolog amiért EOS DSLR-t ajánlgatok minden kezdő fotózgatónak..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!