|
|
|
|
 |
duygu
2006-06-03 12:56:17
|
6951
|
| Konkrétan mérgezett kutyát még nem láttam, csak patkánymérget evett macskát. |
|
A hozzászólás:
 |
oncogito
2006-06-03 12:40:59
|
6950
|
Tudod, az ilyesmi nem tréfa. Láttál már megmérgezett kutyát? Egyébként itt MINDENKI komolyan veszi a problémákat, legfeljebb nem mindenkinek sikerül mindent megoldani. |
|
Előzmény:
 |
duygu
2006-06-03 12:35:46
|
6949
|
| Ej, de komolyan vettétek azt a mérgezést. :-) De legalább elértem vele, amit akartam, válaszoltok a hozzászólásaimra. :-))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|